• 2. РУСОФИЛИ ЗА ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО
    • 1. Мариян Йорданов Димитров
    • 2. Георги Христов Георгиев
    • 3. Мариана Румянова Костадинова
    • 4. Любомир Иванов Иванов
    • 5. Петър Георгиев Владев
    • 6. Иван Йорданов Иванов
    • 7. Стефан Александров Александров
    • 8. Рафаил Антонов Арабаджийски
  • 4. ПАТРИОТИЧЕН ФРОНТ – НФСБ, БДС РАДИКАЛИ И БНДС ЦЕЛОКУПНА БЪЛГАРИЯ
    • 1. ДИМИТЪР ИЛИЕВ ДИМИТРОВ
    • 2. КАЛОЯН ЧАВДАРОВ ХРИСТОВ
    • 3. ГЕОРГИ ЕМИЛОВ ВЪЛЧЕВ
    • 4. ЛЮБОМИР ПЕТРОВ ВЕЛИКОВ
    • 5. ДИМИТРИНКА ДИНЧЕВА МИНКОВА
    • 6. МАРТИН РУМЕНОВ СТОЯНОВ
  • 5. ВЪЗРАЖДАНЕ
    • 1. Златан Стоянов Златанов
    • 2. Милен Иванов Боев
    • 3. Петя Георгиева Попова
    • 4. Костадин Петков Георгиев
    • 5. Стефка Пенкова Костадинова
    • 6. Ивайло Стоянов Казанов
    • 7. Зорница Веселинова Койчева
    • 8. Христо Кирилов Попов
    • 9. Християн Динков Костов
    • 10. Васил Митев Петров
    • 11. Живко Емилов Чапъров
    • 12. Ели Славова Ралева
    • 13. Димитър Райков Стоянов
    • 14. Марийка Иванова Стефанова
    • 15. Йордан Павлов Лазаров
    • 16. Георги Веселинов Толев
  • 7. НАЦИОНАЛНО ОБЕДИНЕНИЕ НА ДЕСНИЦАТА
    • 1. Йосиф Трифонов Новаков
    • 2. Петър Георгиев Дяков
    • 3. Димитър Димитров Кюркчиев
    • 4. Борис Любомиров Луков
    • 5. Милена Иванова Ботева
    • 6. Цветан Георгиев Ганев
    • 7. Диян Атанасов Пенчев
  • 8. БСДД – Български Съюз за Директна Демокрация
    • 1. Даниел Кирилов Божилов
    • 2. Десислава Георгиева Георгиева
  • 10. БЪЛГАРСКА СОЦИАЛДЕМОКРАЦИЯ – ЕВРОЛЕВИЦА
    • 1. Пламен Петров Маринов
    • 2. Стефан Анков Бояджиев
    • 3. Любомир Николов Чапкънов
    • 4. Кирил Илиев Дончев
    • 5. Дамян Симеонов Симеонов
    • 6. Елица Северинова Маринова
    • 7. Александър Роберт Димитров
    • 8. Николай Димитров Тодоров
    • 9. Марко Иванов Иванов
    • 10. Себатин Нехат Хюсмен
    • 11. Виторио Бисеров Миланов
    • 12. Левен Николаев Колев
  • 11. АТАКА
    • 1. Мирослав Петров Славчев
    • 2. Веселин Тодоров Велчев
    • 3. Лъчезар Иванов Лунчев
    • 4. Даниел Тодоров Николов
  • 13. ПП ОБЩЕСТВО ЗА НОВА БЪЛГАРИЯ
    • 1. Магдалена Десиславова Дамянова
    • 2. Мария Димитрова Бахдасарян
    • 3. Петър Иванов Димитров
    • 4. Марин Георгиев Карагьозов
  • 14. ПП ГЛАС НАРОДЕН
    • 1. Виржиния Светлозарова Богданова
    • 2. Теодора Бориславова Костова
    • 3. Мариета Йорданова Гвоздиева
    • 4. Светозар Венциславов Кенаров
  • 17. Движение за права и свободи – ДПС
    • 1. Ализан Нихат Яхова
    • 2. Дауд Мехмед Ибрям
    • 3. Гюрай Мехмедов Хамдиев
    • 4. Борислав Пламенов Рачев
    • 5. Гюнайдън Расимов Кязимов
    • 6. Алев Танжу Али
    • 7. Мехмед Руждиев Мехмедов
    • 8. Алпер Ибрахимов Топалов
    • 9. Илвенур Ибрахимов Махмудов
    • 10. Елица Илиева Върбанова
    • 11. Нуршен Хасанова Керимова
    • 12. Мурад Акифов Мейсудов
    • 13. Елван Аднянова Хакифова-Исмаилова
    • 14. Октай Мазлумов Мехмедов
    • 15. Айлин Кудрет Ашим
    • 16. Мехмед Хасан Мехмед
  • 20. ПП ПРАВОТО
    • 1. ДОБРИ ИВАНОВ МАРИНОВ
    • 2. ВАЛЕНТИН СТЕФАНОВ СТОЯНОВ
  • 21. ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ
    • 1. Траян Тихомиров Тотев
    • 2. Галин Тодоров Григоров
    • 3. Владо Владимиров Владов
    • 4. Ивелин Величков Иванов
    • 5. Магдалена Емилова Георгиева
    • 6. Деян Ангелов Стайков
    • 7. Георги Великов Георгиев
    • 8. Луиза Красимирова Попова
    • 9. Валентин Васков Джамбазов
    • 10. Стамен Бориславов Димитров
    • 11. Ивайло Атанасов Стефанов
    • 12. Цветелин Георгиев Радулов
    • 13. Кольо Иванов Пазарджиев
    • 14. Веселка Тонкова Енчева
    • 15. Николай Цветомиров Петров
    • 16. Тихомир Неделчев Неделчев
  • 22. БНО
    • 1. Георги Венелинов Георгиев
    • 2. Ивелина Момчилова Георгиева
    • 3. Румяна Маркова Георгиева
  • 23. ВОЛЯ
    • 1. Вихрен Иванов Бухов
    • 2. Елка Йорданова Димитрова
    • 3. Кремена Андреева Бояджиева
    • 4. Иванка Илиева Камбурова
    • 5. Даниел Никифоров Нанков
    • 6. Веселин Маргаритов Марчев
  • 24. ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД
    • 1. Светлин Костов Стоянов
    • 2. Васил Йорданов Георгиев
    • 3. Антоанета Андонова Стефанова
    • 4. Татяна Агоп Нахабедян-Минчева
    • 5. Николай Илиянов Захариев
    • 6. Станислава Христова Христова
    • 7. Стойчо Валентинов Минков
    • 8. Виктор Веселинов Василев
    • 9. Албена Милкова Панайотова
    • 10. Илиян Христов Христов
    • 11. Ивелин Красимиров Машков
    • 12. Велислав Иванов Петков
    • 13. Виктор Иванов Михов
    • 14. Катя Бориславова Иванова
  • 25. Продължаваме Промяната
    • 1. Николай Йорданов Събев
    • 2. Рена Енчева Стефанова
    • 3. Велико Митков Минков
    • 4. Калин Ивайлов Иванов
    • 5. Цветомир Донев Конов
    • 6. Димитър Данаилов Недялков
    • 7. Пламенка Георгиева Ангелова
    • 8. Орлин Радославов Пенков
  • 26. Партия МИР
    • 1. Христина Радкова Георгиева
    • 2. Екатерина Илиева Барбова
    • 3. Мартин Димитров Петров
    • 4. Мария Димитрова Петрова
    • 5. Марияна Александрова Миткова
    • 6. Мартин Петров Янев
    • 7. Десислава Любомирова Стоимчева-Коларска
  • 27. ПП БЛАГОДЕНСТВИЕ – ОБЕДИНЕНИЕ – ГРАДИВНОСТ
    • 1. Красимир Иванов Иванов
    • 2. Мирослава Георгиевна Габерова
    • 3. Николай Георгиев Лазаров
    • 4. Гален Венелинов Илиев
  • 28. Български национален съюз – НД
    • 1. Петър Иванов Иванов
    • 2. Любен Иванов Бубев
    • 3. Константин-Джервазио Клаудио Кассанети
    • 4. Теодор Иванов Раев
    • 5. Любомир Красимиров Найденов
    • 6. Росен Любомиров Иванов
    • 7. Николай Първанов Григоров
    • 8. Захари Ставрев Тасков
  • 29. ПРЯКА ДЕМОКРАЦИЯ
    • 1. Николай Борисов Христов
  • 30. ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)
    • 1. Стефан Любомиров Тафров
    • 2. Иван Николаев Станев
    • 3. Георги Божков Начев
    • 4. Михаил Руменов Михов
    • 5. Иван Белчев Белчев
    • 6. Ростислав Юриев Кандиларов
    • 7. Ангел Стефанов Гяуров
    • 8. Виктор Кирилов Стоянов
    • 9. Сашо Николов Попов
  • 31. ИЗПРАВИ СЕ БГ! НИЕ ИДВАМЕ!
    • 1. Арман Агоп Бабикян
    • 2. Валентина Василева Василева-Филаделфевс
    • 3. Константин Живков Георгиев
    • 4. Зорница Димитрова Дикова-Ранева
    • 5. Кристиян Георгиев Георгиев
    • 6. Радостина Христова Андреева
    • 7. Владислав Йорданов Ников
    • 8. Светослав Данчев Вълчев
    • 9. Анатоли Анчев Костадинов
    • 10. Веселина Тончева Йорданова
    • 11. Георги Димитров Тодоров
    • 12. Радослав Станимиров Радоев
    • 13. Ивайло Димитров Коцев
    • 14. Стефан Ружков Шиков
  • 32. ГЕРБ-СДС
    • 1. Десислава Вълчева Атанасова
    • 2. Михаил Петков Илиев
    • 3. Георги Николаев Кръстев
    • 4. Цветан Траянов Райчинов
    • 5. Драгомир Дамянов Драганов
    • 6. Андриан Иванов Райков
    • 7. Кремена Крумова Славова
    • 8. Валентин Колев Колев
    • 9. Евгени Игнатов Игнатов
    • 10. Красимир Йорданов Костадинов
    • 11. Мирослав Йорданов Залев
    • 12. Екатерина Петрова Иванова
    • 13. Светослав Захариев Самуилов
    • 14. Емил Ивайлов Кьостебеков
    • 15. Иван Трифонов Трифонов
    • 16. Теодор Насков Тодоров
  • 33. БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
    • 1. Крум Костадинов Зарков
    • 2. Нона Кръстева Йотова
    • 3. Пламен Христомиров Рашев
    • 4. Тодор Георгиев Йорданов
    • 5. Цветан Георгиев Иванов
    • 6. Кремена Божидарова Раянова
    • 7. Мариан Савов Савов
    • 8. Мяна Енчева Досева
    • 9. Валери Йорданов Иванов
    • 10. Искра Пламенова Иванова
    • 11. Елисавета Донева Досева
    • 12. Боян Николаев Комитов
    • 13. Цеца Станчева Колеолова
    • 14. Асен Иванов Ласонин
    • 15. Мария Валентинова Станчева
    • 16. Микаел Врамшабух Чакълджиян
  • 34. БЪЛГАРСКА ПРОГРЕСИВНА ЛИНИЯ
    • 1. ПАВЛИН ДИМЧЕВ ПАНЕВ
    • 2. МАРТИН СТЕФАНОВ ОБРЕШКОВ
  • 35. Партия на ЗЕЛЕНИТЕ
    • 1. Любомир Димитров Кьосев
    • 2. Мария Йорданова Йончева
    • 3. Петър Валериев Китев
  • 36. БРИГАДА
    • 1. Анатолий Иванов Атанасов
    • 2. Васил Димитров Атанасов

Календар

Решения

  • № 50-ПВР / 18.10.2021

    относно: Одобряване на графичния файл с предпечатния образец на бюлетината за гласуване в изборите за президент и вицепрезидент на Републиката на 14 ноември 2021 г. и тиража на бюлетините за отпечатване в Деветнадесети изборен район – Русенски;

  • № 49-НС / 18.10.2021

    относно: Одобряване на графичния файл с предпечатния образец на бюлетината за гласуване в изборите за народни представители на 14 ноември 2021 г. и тиража на бюлетините за отпечатване в Деветнадесети изборен район – Русенски;

  • № 48-ПВР/НС / 18.10.2021

    относно: Назначаване на секционни избирателни комисии /СИК/ в Община Иваново при произвеждане на изборите за народни представители на 14 ноември 2021 г.

всички решения