• 1. ПП ДРОМ
    • 1. Цани Иванов Цанев
    • 2. Марияна Стефанова Капсъзова
    • 3. Петър Русев Петров
  • 2. ПП Движение за радикална промяна Българската пролет
    • 1. Тодор Трифонов Койнов
    • 2. Милена Панова Костова
    • 3. Деско Иванов Десков
    • 4. Валерий Илиев Джуров
    • 5. Георги Колев Георгиев
    • 6. Димитър Симеонов Русанов
    • 7. Вероника Валентин Димитрова
  • 3. Политическа партия Движение Напред България
    • 1. Десислава Запрянова Запрянова
  • 4. Нова Република – ДСБ, Съюз за Пловдив, Българска демократична общност
    • 1. Борис Борисов Станимиров
    • 2. Иван Николаев Станев
    • 3. Данаил Борисов Ковачев
    • 4. Даниел Георгиев Казаков
    • 5. Александър Петков Петров
    • 6. Георги Божков Начев
    • 7. Божин Димитров Ангелов
    • 8. Румянка Кулева Манева
  • 5. КОАЛИЦИЯ НА НЕДОВОЛНИТЕ (БСД – Евролевица, Българска Социалдемократическа партия, Християн-Социален Съюз)
    • 1. Мария Андонова Пиргова
    • 2. Татяна Петрова Кънева
    • 3. Веселин Йорданов Банков
    • 4. Михаил Стефанов Манев
    • 5. Евелина Георгиева Тодорова-Сарова
    • 6. Христо Николов Ганев
    • 7. Симона Симеонова Сарова
    • 8. Галина Василева Казанджиева
    • 9. Соня Тодорова Стоянова
  • 6. ВОЛЯ
    • 1. Каприел Харутюнов Папазян
    • 2. Гюлер Ахмедова Мерданова
    • 3. Николай Наков Наков
    • 4. Петър Живков Петров
    • 5. Петя Тодоринова Диковска
    • 6. Петър Василев Георгиев
    • 7. Кирил Върбанов Лозанов
    • 8. Павлин Данков Пенков
  • 7. ПП БЪЛГАРСКИ ДЕМОКРАТИЧЕН ЦЕНТЪР - БДЦ
    • 1. Димчо Цонев Първанов
  • 8. Коалиция АБВ – Движение 21
    • 1. Кирил Петров Цочев
    • 2. Валери Йорданов Иванов
    • 3. Екатерина Илиева Барбова
    • 4. Милко Борисов Костадинов
    • 5. Николай Христов Христов
    • 6. Росица Пенкова Иванова
    • 7. Дияна Донева Илиева
    • 8. Веселин Тодоров Велчев
    • 9. Геновей Пенчев Узунов
    • 10. Карамфилка Павлова Маринова
    • 11. Виктория Атанасова Стоянова
    • 12. Симеон Петков Цветанов
    • 13. Преслав Емилов Енчев
    • 14. Емил Аврамов Йосифов
    • 15. Димчо Василев Киряков
    • 16. Ралица Георгиева Букурова-Станева
  • 9. Движение за права и свободи – ДПС
    • 1. Бюрхан Илиязов Абазов
    • 2. Левент Исмаилов Исмаилов
    • 3. Айлян Раифова Карамехмедова
    • 4. Айлин Кадирова Абилова
    • 5. Мехмед Руждиев Мехмедов
    • 6. Баки Басри Солак
    • 7. Гюнайдън Расимов Кязимов
    • 8. Метин Айдънов Ибрямов
    • 9. Айдън Сабриев Карамехмедов
    • 10. Себайдин Бедриев Османов
    • 11. Надибер Ибрахим Сакаллъ
    • 12. Нуршен Хасанова Керимова
    • 13. Айхан Еролов Тефъков
    • 14. Синан Садула Вейсал
    • 15. Шафкет Даудов Раимов
    • 16. Дауд Мехмед Ибрям
  • 10. БСП за БЪЛГАРИЯ
    • 1. Крум Костадинов Зарков
    • 2. Добрин Ненов Данев
    • 3. Пенчо Пламенов Милков
    • 4. Таню Христов Киряков
    • 5. Божидар Иванов Йотов
    • 6. Татяна Димитрова Василева
    • 7. Ивалинка Тодорова Цанкова
    • 8. Деница Красимирова Иванова
    • 9. Атанас Димов Маринов
    • 10. Георги Георгиев Стоилов
    • 11. Косю Тодоров Станев
    • 12. Иван Костадинов Иванов
    • 13. Елисавета Донева Досева
    • 14. Светлин Добрев Димитров
    • 15. Асен Иванов Ласонин
  • 11. ПП ГЕРБ
    • 1. Пламен Дулчев Нунев
    • 2. Светлана Ангелова Найденова
    • 3. Андриан Иванов Райков
    • 4. Бедрос Левон Пехливанян
    • 5. Свилен Филипов Иванов
    • 6. Богдан Стефанов Донев
    • 7. Камен Емилов Кожухаров
    • 8. Михаил Петков Илиев
    • 9. Красимир Йорданов Костадинов
    • 10. Павел Иванов Цветков
    • 11. Орлин Йорданов Дяков
    • 12. Марин Великов Стойков
    • 13. Екатерина Петрова Иванова
    • 14. Иван Петров Иванов
    • 15. Миглена Светлинова Трифонова
    • 16. Илиян Христофоров Христов
  • 12. партия на ЗЕЛЕНИТЕ
    • 1. Диан Тодоров Пенчев
    • 2. Люба Георгиева Венкова
    • 3. Петър Драгомиров Драгоев
  • 13. Обединение ДОСТ
    • 1. Айдоан Муталиб Али
    • 2. Севгюл Зия Мюймюн
    • 3. Бюлент Бахриев Хасанов
    • 4. Зеки Зекерие Исмаил
    • 5. Зюхтю Руфат Калит
    • 6. Айфер Хикметова Алиева
    • 7. Съткъ Муталибов Ириев
    • 8. Самет Фахрединов Юмеров
    • 9. Тезгюл Илиязова Небиева
    • 10. Мюжген Алиева Ахмедова
    • 11. Бюлент Белгинов Идиризов
    • 12. Ясен Станимиров Милев
  • 14. ПП Възраждане
    • 1. Николай Кръстев Костадинов
    • 2. Мартин Милков Друмев
    • 3. Даниела Стоянова Костадинова
  • 16. КП ДВИЖЕНИЕ ДА БЪЛГАРИЯ (Зелените, ДЕОС)
    • 1. Заличен
    • 2. Теменужка Миланова Козарева
    • 3. Младен Петров Минков
    • 4. Венелин Стойков Ангелов
    • 5. Анатоли Петров Казаков
    • 6. Заличен
    • 7. Михаил Руменов Михов
    • 8. Юнал Ибрахим Ибрям
    • 9. Емилиян Маринов Енев
  • 17. ОБЕДИНЕНИ ПАТРИОТИ – НФСБ, АТАКА и ВМРО
    • 1. Искрен Василев Веселинов
    • 2. Любомир Владимиров Владимиров
    • 3. Атанас Стоянов Барбуков
    • 4. Галин Тодоров Григоров
    • 5. Мирослав Петров Славчев
    • 6. Иван Георгиев Иванов
    • 7. Иван Георгиев Гьоков
    • 8. Даниел Тодоров Николов
  • 18. КОЙ – Българската левица и Зелена партия
    • 1. Мирослав Николаев Станчев
    • 2. Мариян Йорданов Димитров
    • 3. Стефан Илиев Василев
    • 4. Йосиф Божков Георгиев
    • 5. Анелия Христова Стоянова
    • 6. Петър Георгиев Владев
    • 7. Пламен Ивов Георгиев
    • 8. Деница Ванева Йорданова
    • 9. Иво Савов Узунов
    • 10. Рафаил Антонов Арабаджийски
    • 11. Михаил Розинов Кръстев
    • 12. Иван Йорданов Иванов
    • 13. Стефан Александров Александров
    • 14. Галина Маринова Маринова
    • 15. Миглена Тодорова Велева
    • 16. Мариана Румянова Костадинова
  • 19. ПП НАЦИОНАЛНА РЕПУБЛИКАНСКА ПАРТИЯ
    • 1. Никола Стоянов Стоянов
    • 2. Мирослав Христов Кирилов
    • 3. Неделчо Колев Неделчев
    • 4. Стефан Георгиев Габровски
    • 5. Петър Стоянов Стоянов
    • 6. Ивета Симеонова Рекинова
    • 7. Милко Живков Петков
    • 8. Ясен Робертов Енчев
  • 20. БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ОБЕДИНЕНИЕ
    • 1. Кремена Йорданова Михайлова
    • 2. Александър Борисов Димитров
    • 3. Камен Павлов Каменов
    • 4. Иван Николов Николов
  • 21. РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК – ГЛАС НАРОДЕН
    • 1. Румен Димитров Христов
    • 2. Даниела Тодорова Везиева
    • 3. Мариета Димитрова Волф
    • 4. Йосиф Трифонов Новаков
    • 5. Мирослав Недков Манев
    • 6. Сашо Стилиянов Илиев
    • 7. Илко Йорданов Маринов
    • 8. Аксун Бейханова Ебазерова
    • 9. Дамян Драгомиров Дамянов
    • 10. Димитър Ангелов Тодоров
    • 11. Пламен Петков Лашев
    • 12. Милан Николов Маринов

Календар

  • ПонВтСрЧетПетСъбНед
    1
    2345678
    9101112131415
    16171819202122
    23242526272829
    3031 

Решения

  • № 221-НС / 29.03.2017

    относно: жалба от Надка Цонева Гиргинчева, Иван Димитров Гиргинчев и Диян Иванов Гиргинчев – гласоподаватели, относно нарушаване правилата за отчитане на преференциите при преброяване на бюлетините в СИК № 024, при произвеждане на изборите за народни представители на 26 март 2017 г.

  • № 220-НС / 29.03.2017

    относно: жалба от Никола Стоянов Стоянов – регистриран като кандидат за народен представител на ПП „НАЦИОНАЛНА РЕПУБЛИКАНСКА ПАРТИЯ“, относно нарушаване правилата за протичане на изборния ден, при произвеждане на изборите за народни представители на 26 март 2017 г.

  • № 219-НС / 29.03.2017

    относно: жалба от Даян Валериев Тачев – сочещ себе си за пълномощник на ПП „Възраждане“, относно нарушаване правилата за агитация в предизборната кампания, при произвеждане на изборите за народни представители на 26 март 2017 г.

всички решения